Polski" "English
www.andrelandberg.com

Samobójstwo Pameli Anderson

 

 

USA: samobójstwo ofiary tajnego programu rządowego

 

Pam Anderson, ofiara programów kontroli umysłu, w tym MK Ultra, 8 września popełniła samobójstwo. Pam miała 53 lata. Była córką naukowca z NASA. Już jako małe dziecko stała się obiektem tajnych eksperymentów CIA. Z tego co wiadomo, przez całe swoje życie cierpiała z tego powodu. Nigdy nie zaprzestano eksperymentowania na niej, a w gruncie rzeczy bestialskiego znęcania się nad nią. W ostatnich latach swojego życia przede wszystkim była celem ataków bronią elektroniczną, co zwykle określa się jako Electronic Harassment.

 

Pam Anderson była aktywnie zaangażowana w działalność organizacji stawiających sobie za cel informowanie społeczeństwa o rozpowszechnionych na całym świecie tajnych programach rządowych, które z tysięcy niewinnych obywateli czynią zwierzątka doświadczalne. Dążenie do doprowadzenia do zaprzestania przeprowadzania takich eksperymentów okazuje się być mało skuteczne, ponieważ nikt z urzędników rządowych ani z wojska nie przyznaje, że takie programy rzeczywiście mają obecnie miejsce.

Pam niedawno weszła w skład zarządu jednej z najbardziej znanych organizacji działających na rzecz ofiar zorganizowanego osaczania i elektronicznego nękania (Freedom From Covert Harassment and Surveillance).

 

Pam Anderson jest już którąś z kolei osobą z grona ofiar kontroli umysłu, która nie mogąc dłużej znieść tego cierpienia, z rozpaczy i bezradności odebrała sobie życie. Zastrzeliła się.

Pamiętajmy o Pam i zróbmy coś, by podobnych ofiar było jak najmniej.

 

The Suicide of a Secret Government Program Victim

http://www.prweb.com/releases/2011/9/prweb8796832.htm

 

Pam Anderson`s obituary

http://www.legacy.com/obituaries/sbsun/obituary.aspx?n=pamela-june-anderson&pid=153660307&fhid=8517

 

Przeczytaj także:

 

·         o męce i śmierci Carole Sterling

 

·         o tym, jak Darrim Daoud, organizator akcji protestacyjnej w Londynie, miesiąc później zginął w tajemniczych okolicznościach

 

·         o innych ofiarach kontroli umysłu