Polski" "English
www.andrelandberg.com

Kształtowanie pogody

 

 
 
Inżynieria Duszy
jako metoda
pozwalająca na wpływanie na stan pogody
 
 
O ile wiele osób pragnęłoby posiadać zdolność uzdrawiania samych siebie i innych, to grono osób marzących o tym, by siłą woli wpływać na pogodę, musi być bardzo nieliczne. Dlaczego tak jest?
Zapewne dlatego, że prawie nikt nie wierzy, że jest to możliwe. Będzie musiało minąć trochę czasu, nim ci, którzy czytają te słowa uwierzą, że nie tylko nie jest to niemożliwe, ale wręcz naturalne.
W moim przypadku tego rodzaju zdolności pojawiły się spontanicznie. Długo podchodziłem do tego z niedowierzaniem. Było mi dane jednak coraz częściej spostrzegać, że bardzo często tam, gdzie jestem, robi się ładna słoneczna pogoda. Podróżując trochę do innych krajów miałem okazję się przekonać, że nawet tam, gdzie zwykle jest chłodno i pochmurnie, w ciągu kilku dni od mojego przyjazdu robi się upalnie. Tak było np. w Anglii w końcu sierpnia 2005 roku. Wcześniej wszyscy tam narzekali, że w ogóle nie było lata, potem nie mogli uwierzyć, że zrobiło się tak słonecznie i gorąco. Mnie samego już wtedy to nie dziwiło.
Mój wpływ na pogodę w regionie, w którym przebywam jest też widoczny jesienią, czy zimą. Wtedy zwykle nie ma mrozu, jest mało opadów, a dużo słońca. Dla przykładu 1 listopada 2005 roku można było w Londynie chodzić w koszulce z krótkimi rękawami, a przez kolejne sześć tygodni pogoda przypominała pogodny maj.
 
Od Świąt Bożego Narodzenia jestem w Polsce. Pogoda jaka jest, każdy widzi – typowa zima Andre Landberga (słowa pisane w lutym 2008 roku).
 
W dziedzinie kreowania pogody prowadziłem trochę eksperymentów, ale dopiero mam zamiar zająć się tym poważniej. Z pewnością jest na to duże zapotrzebowanie.
Polecam się więc potrzebującym podpowiadając im, co dałoby się tą metodą załatwić:
 
·        zapewnienie bezdeszczowej pogody organizatorom plenerowych imprez sportowych i rozrywkowych,
·        uchronienie nawet dużych obszarów przed powodzią,
·        wykreowanie atrakcyjnej pogody w miejscowościach wypoczynkowych,
·        zaoszczędzenie pieniędzy państwowych i samorządowych poprzez ograniczenie opadów deszczu i/lub śniegu,
·        uchronienie setek tysięcy ludzi przed skutkami klęsk żywiołowych.
 
Jak już wspomniałem moim naturalnym wpływem na pogodę jest rozpędzanie chmur i wywoływanie - w zależności od pory roku – ciepłej lub upalnej pogody. Gdyby ktoś potrzebował wywołania opadów deszczu, to uczciwie przyznaję, że nie jest to moją specjalnością, ale sądzę, że znalazłbym i na to sposób. Generalnie proszę pamiętać, że ja jestem ze Słońca i przyciągam słoneczną pogodę.
 
Z pogodą jest tak, że nigdy się wszystkich nie zadowoli. Ci sami ludzie którzy dzisiaj skarżą się z powodu chłodu i deszczu, po trzech gorących dniach mogą zacząć tęsknić za chłodem. Inne są też przecież oczekiwania rolników, a inne właścicieli i pracowników ośrodków wczasowych. Proszę mi wybaczyć, jeżeli komuś zrobi się za gorąco.
 
 
Andre Landberg
 
 
 
Artykuły w języku polskim na temat modyfikacji pogody:
 
Polskojęzyczne strony internetowe poruszające temat manipulowania pogodą:
 
Artykuły w języku angielskim na temat modyfikacji pogody:
 
 
Angielskojęzyczne strony internetowe poruszające temat manipulowania pogodą: