Polski" "English
www.andrelandberg.com

INDECT, Wielkanoc i psychopaci

 

 
 
Wielkanoc z psychopatami
 
 
Psychopatycznym ścierwom nie spodobało się pewnie, że w Wielką Sobotę poszukałem w Internecie trochę więcej informacji na temat Projektu Indect. Chcieli mi pokazać, jak dobrze idzie im już teraz inwigilacja i nękanie ludzi elektronicznymi atakami.
 
Po 23 włączyli najpierw bardzo silne strumienie od dołu. Moi rodzice położyli się już spać. Właśnie w nich skierowano pierwsze ataki. Było to tak bolesne, że rodzice zwijali się z bólu. Oboje musieli wstać i szukać jakiegoś trochę bezpieczniejszego miejsca. Nie było o to łatwo, bo atakowano nas prawie wszędzie.
 
Około północy najsilniejsze ataki szły od góry. Nasi faszystowscy prześladowcy muszą być bardzo dumni z tego, że dysponują sprzętem, który pozwala im przeprowadzać takie zmasowane ataki. 20 minut po północy znalazłem skrawek podłogi, gdzie nie docierały silne strumienie z góry. Przygotowałem tam sobie legowisko do spania i zasnąłem.
 
O 3 do mojego pokoju weszła mama. Była mocno przestraszona. Znowu znaleziono ją w innym miejscu i zaatakowano z wielką mocą.
 
Zaraz się obudziłem i od razu poczułem, że ładują we mnie kilkoma bardzo silnymi strumieniami z góry. Miałem bardzo silnie zablokowany brzuch, przede wszystkim sploty nerwowe. Wstałem. Czułem się jak zombie. Z trudem poruszałem się. Przez kilka minut prawie nie byłem w stanie mówić. W głowę też musiałem oberwać. Do 4.10 mozolnie starałem się odblokować sploty nerwowe. Stałem w oknie. Powoli do mego ciała wracała siła życiowa.
 
Moja mama już w czwartym miejscu tej nocy próbowała zasnąć. W końcu zdrzemnęła się trochę z wyczerpania, mimo tego, że i tutaj ładowano w nią z góry. Ja o 4.20 znalazłem nowe miejsce, w miarę bezpieczne. Przesunąłem tam moje legowisko i jakoś zasnąłem.
 
Rano, około 9, kiedy jedliśmy śniadanie, atakowano nas od dołu. Celowali w gardła, tak żebyśmy się zakrztusili. Potem, kiedy oglądaliśmy telewizję, celowali od dołu i z boków w głowę.
 
Kiedy chciałem zasiąść przy komputerze, już tam celowano w głowę z wielu stron (najmocniej bracia Domańscy). Trochę odczekałem, a po kilkudziesięciu minutach wokół stanowiska komputerowego umieściłem kilka dużych ekranów ochronnych, które w dużym stopniu osłabiają kierowane we mnie strumienie energii.
 
Jednak moja głowa ucierpiała na tyle, że teraz trudno mi napisać tyle, ile bym chciał. Spróbuję choć trochę, żeby moi faszystowscy prześladowcy z policji wiedzieli, że nie tak łatwo daję się uciszyć.
 
Poniżej podaję kilka linków do stron, na które wczoraj wchodziłem. Nie wiedziałem, że jest to przestępstwem, za które całą rodzinę figuranta karze się śmiercią.
 
Andre Landberg
 
 

Nowy system nadzoru EU

 

 
 

UE przeznacza miliony euro na system totalnego monitoringu

 

 
 
 

Gdańsk przetestuje Wielkiego Brata

 

 
 

 

 

 

EU funding 'Orwellian' artificial intelligence plan to monitor public for "abnormal behaviour"

 

 
 
 

EU Plans Massive Surveillance Panopticon That Would Monitor “Abnormal Behavior”

 

 
 

 

 

 

Witamy na stronie projektu INDECT

 

 
INDECT jest to międzynarodowy projekt badawczy mający na celu stworzenie odpowiednich narzędzi zwiększających bezpieczeństwo obywateli Unii Europejskiej oraz poufność zarejestrowanych i przechowywanych informacji. Zamierzenia projektu obejmują użycie innowacyjnych algorytmów i metod z zakresu informatyki do wykrywania i walki z terroryzmem oraz innymi działaniami przestępczymi. Są to działania zarówno w sferze wirtualnej (np. dziecięca pornografia, oprogramowanie wirusowe, rozpowszechnianie zakazanych symboli, handel ludzkimi organami) jak i rzeczywistej (np. akty terroryzmu, chuligaństwa, kradzieże). Do celów projektu INDECT zalicza się również wykrywanie potencjalnych zagrożeń (np. pożar, pozostawiony pakunek, ludzie na torach kolejowych).